Відомий український мовознавець проведе майстер-класи для педагогів області

  22.11.2018 01:55   -
Новини

Як зробити мову чистішою та позбавитися від найтиповіших помилок, у Дніпрі розкаже відомий український мовознавець і лінгвіст Олександр Авраменко. Він проведе майстер-клас з культури мовлення вчителям-словесникам, а старшокласникам розкриє секрети успішної підготовки до ЗНО.

Як повідомляє прес-служба ДніпроОДА, 29 листопада Олександр Авраменко зустрінеться з педагогами Дніпропетрощини. Лінгвіст запевняє, що буде цікаво, весело й корисно. Спочатку він запропонує словесникам два коротенькі майстер-класи, які зазвичай практикує з учнями. Далі поділиться досвідом, як використовувати соцмережі, зокрема Інстаграм і YouTube, у позакласний час.
– І, звичайно ж, поговоримо про ЗНО, державну підсумкову атестацію, інформаційно-цифрові технології і Нову українську школу, – розказав мовознавець.
30 листопада на гостину до лінгвіста завітають старшокласники і студенти. З ними він ділитиметься секретами успішної підготовки до ЗНО.
– Зустріч пройде під гаслом «Що треба робити, аби стати успішним». Майстер-клас буде пересипаний «мовними історіями» із життя публічних людей. Переглядаючи фрагменти виступів, шукатимемо помилки в мовленні політиків і представників шоу-бізнесу. Будуть жарти й живе спілкування, – розповів Олександр Авраменко.
Наприкінці зустрічі всі охочі матимуть можливість поставити запитання гостеві, отримати автограф і сфотографуватися.
Майстер-класи пройдуть за адресою: Дніпро, пр. О.Поля, 1, 1-й поверх облдержадміністрації. Початок 29 листопада о 13:30, 30 листопада – об 11:00.
Нагадаємо, Олександр Авраменко – відомий український філолог, дослідник мови та літератури, автор наукових публікацій, підручників і експрес-уроків. Очолює робочу групу з розробки програм ЗНО з української мови й літератури. Окрім того, мовознавець щороку готує та диктує Всеукраїнський диктант національної єдності.