У Дніпрі просять допомогти будинку дитини

  29.03.2020 18:06   -
Новини

Пост про потреби малюків, що лишилися без батьківського піклування, зробила на своїй особистій сторінці у соцмережі «Фейсбук» директорка спеціалізованого будинку дитини, що розташований у Дніпрі по вул. Петрозаводській, 371-А, Анжела Чучва.

«У нашому закладі цілодобово перебувають 105 дітей-сиріт та дітей, залишених без батьківського піклування, з патологією центральної нервової системи, щелепно-лицевою патологією та народжених ВІЛ-інфікованими жінками. Малюкам від 2-х тижнів до 4-х років. На теперішній час у закладі знаходиться 30 дітей-інвалідів. Усі без виключення потребують постійного медичного догляду.

У зв’язку з пандемією коронавірусу, розповсюдженням інших вірусних захворювань та суворими карантинними умовами працівникам, які лікують та доглядають за дітьми, інколи важко потрапити на роботу (транспортні умови чи захворювання). Щоб доглядати за такою кількістю малечі потрібні не тільки руки люблячого персоналу, а й засоби гігієни. Саме завдяки підгузкам дітлахи відчувають себе комфортно і значно полегшується та пришвидчується важка робота наших працівників. Як би сумно це не звучало, але, на жаль, того, чим нас забезпечує держава, не завжди достатньо, і нам доводиться звертатися до спонсорів чи просто небайдужих людей. Ось і зараз звертаємося до вас із проханням допомогти нашим маленьким янголяткам!

Нам завжди необхідні ПІДГУЗКИ (розміри 3, 4, 4+ фірми «Памперс»). Також одноразові маски, дезінфікуючі засоби, крем-мило та крем для рук. Багато хто у нашій країні потребує допомоги, але за 15 років роботи у будинку дитини я зрозуміла одне – немає нікого більш беззахисного і вразливого, ніж малюки, які залишились без найбільш дорогоцінного – батьківської любові. Серце крається, коли розумієш, що начебто робиш усе можливе для їх захисту і комфорту, а все одно не вистачає! За ці роки нам вдалося облаштувати дуже гарні, комфортні та сучасні умови для дітей і залучити багато спонсорської підтримки. Ми не цуралися самі розвантажувати овочі, робити ремонти, розфарбовувати стіни казковими малюнками, шукати і купувати необхідні товари, перевдягатися у сценічні костюми, просити допомоги та оббивати усі пороги задля наших дітей! Ось і вас просимо не залишатися осторонь! ЧУЖИХ ДІТЕЙ НЕ БУВАЄ! ЦЕ НАШІ З ВАМИ ДІТИ! Віримо у силу Фейсбука та сподіваємося на людей з ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ і ДУШЕЮ!

Щиро і відверто, Анжела Чучва (+380974637214 – мій особистий телефон; +380672394748 – Олена Євгенівна, медичний директор)», – йдеться у повідомленні.

Поділитись: