У Дніпрі пройшов творчий вечір Дмитра Комарова

  06.11.2018 11:10   -
Новини

Гелікоптер без скла, червонокнижна риба на обід, загадковий рослинний відвар та «лікування» за допомогою отруйних жаб, – у Дніпрі тревел-телеведучий Дмитро Комаров розповівпро невідому для туристів Бразилію. На безкоштовну зустріч із зіркою у ДніпроОДА завітали понад тисячу людей.

Дмитро Комаров – ведучий популярної програми «Світ навиворіт» презентував у Дніпрі свою нову ексклюзивну програму. Це невідомі факти, фото та відео з мандрівки до Бразилії. Дмитро Комаров розповів про спілкування з місцевими племенами та криміногенну ситуацію в країні. Він випробував на собі жаб’ячу отруту, відвар місцевого шамана, скуштував червонокнижну рибу та презентував українську горілку закордонним бандитам.
– Намагаюся проводити не офіційні зустрічі з поціновувачами програми. Обираю формат «домашніх посиденьок з друзями на кухні». Саме цього багато кому не вистачає в наше сторіччя Інтернету та соціальних мереж. Задоволений, якщо бачу вогник щастя в очах людей, – сказав Дмитро Комаров.
Він зазначив, що його презентація не має сценарію. Лише живе спілкування та відео – як підтвердження розповіді. Відомий трепел-ведучий відкрив «завісу» й самих зйомок, а також поділився планами на майбутнє.
– Мені 35, планую впродовж життя побувати ще у ста країнах. Хоча їх загалом близько 200. Не поспішаю за кількістю. Віддаю перевагу «глибині» – люблю довго-довго «копатися» в одній країні. Колись обов’язково покажу й Україну навиворіт. Проте це буде найвідповідальнішим сезоном, найскладнішим у підготовці. Тому що мені буде потрібно знайти в рідній країні щось невідоме для загалу. Теми вже збираю протягом кількох років, проте їх ще не достатньо для повноцінного сезону, – зауважив Дмитро Комаров й закликав дніпрян обов’язково подорожувати, адже сьогодні це набагато легше, ніж ще якісь 10 років тому.
Водночас початківцям-мандрівникам Дмитро Комаров порадив не їхати до Бразилії. За його словами, це дуже дорога країна. Водночас – небезпечна. На окремих її територіях керують люди зі зброєю.
Учасники зустрічі з Дмитром Комаровим могли познайомитися й з фотовиставкою. Це понад 50 унікальних світлин з подорожей. Після завершення заходу їх передали двом дитячим будинкам – у Кам’янському та Марганці.
Не обійшлося й без фото на пам’ять. Знайти себе можна за посиланням: http://bit.ly/2AKbpxK.