У Дніпрі пройшов передпрем’єрний показ фільму «Кіборги»

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройшов передпрем’єрний показ фільму «Кіборги» отключены

У Дніпрі презентували кінострічку Ахтема Сеїтаблаєва про захисників Донецького аеропорту «Кіборги». На допрем’єрний показ зібралися понад тисячу глядачів.Фільм «Кіборги» – про захисників Донецького аеропорту, які перетворили його на фортецю й утримували більше двохсот днів

– Фільм орієнтований на молоде покоління і виховує почуття відповідальності за рідну землю», – вважає «кіборг», консультант знімальної групи фільму Кирило Недря.

Кіно вже побачили Маріуполь та Запоріжжя. У Дніпрі до кінокомплексу прийшли більше тисячі глядачів, для них одночасно працювали шість залів.

– Цей фільм потрібен у першу чергу не для військових, а для масового глядача, тому що далеко не всі розуміють, що у нас війна і щодня захисники України відстоюють нашу незалежність, – підкреслила координатор центру допомоги учасникам АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Після фільму глядачі довго не розходилися. Актори охоче фотографувалися з усіма бажаючими. Була також автограф-сесія від режисера «Кіборгів» Ахтема Сеїтаблаєва.

– Такими фільмами потрібно розповідати, що ми свідки народження нової країни. Важливо, аби країна знала своїх героїв і самі герої розуміли, що ми про них пам’ятаємо, любимо і чекаємо на них, – підкреслив режисер.

Після Дніпра «Кіборгів» побачать Київ та Львів

 

 

 

 

Поделиться: