У Дніпрі пройшов обласний дитячий фестиваль мультфільмів

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройшов обласний дитячий фестиваль мультфільмів отключены

54 стрічки від юних мультиплікаторів області, – на Дніпропетровщині вперше пройшов дитячо-юнацький фестиваль анімаційних фільмів «Цікава Ляля». Свої роботи там представили понад 200 учасників. Переможці отримали дипломи та пам’ятні подарунки.

– Вперше провели в області фестиваль анімаційних фільмів. Свої власні мультфільми діти створювали самі – вигадували сюжети, писали сценарії, монтували та озвучували, – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації. – Загалом до оргкомітету надіслали 62 роботи, з яких до конкурсного перегляду відібрали 54. Було дуже важко визначити переможців, адже усі учасники надзвичайно талановиті та креативні.
У фіналі журі обрало 17 переможців. Їх визначили у 9 номінаціях: комп’ютерна, предметна, перекладна та мальована анімація, кращий сценарій анімаційного фільму та краща режисерська робота, кращий анімаційний фільм національно-патріотичної тематики, кращий персонаж, краще художньо-естетичне рішення.
У фесті взяли участь вихованці 24 студій Дніпра, Кам’янського, Тернівки, Кривого Рогу, Нікополя та Новомосковського району. Фестиваль «Цікава Ляля» організували Дніпропетровська облдержадміністрація та кіноцентр «Веснянка».

Поделиться: