У Дніпрі пройшов екологічний фестиваль

11 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройшов екологічний фестиваль отключены

У Дніпрі відбувся фестиваль для дітей, школярів та студентів «ECOpicnictorium» — все про екологічну безпеку простою мовою.
Його мета – закликати молодь до вирішення екологічних проблем регіону, сформувати відповідальне ставлення до цих питань і нагадати про роль кожної людини у нашій екосистемі.
Зробити це по-сучасному цікаво і доступно намагався молодіжний центр «Освіторіум» обласної ради, який і відкрив тематичний фестиваль. «ECOpicnictorium» мав велику кількість різноманітних освітніх, творчих та спортивних локацій з екологічною тематикою. Молодь презентувала власні екологічні проекти, спеціалісти проводили тематичні майстер-класи, пройшло незвичне дефіле для учасників «Екомода – 2019», пленер з художниками «Мій екологічний простір». Бажаючі могли навіть навчитися готувати бринзу та корисний хліб на хмелю. Також дітей навчали менше користуватись поліетиленовими пакетами, економити воду, бути енергоефективним у побуті та відмовитися від пластикового посуду на користь екологічних аналогів.
Загалом у фесті взяли участь близько 300 людей, більшість з них – представники шкіл та вищих навчальних закладів з різних куточків області.

Поделиться: