У Дніпрі пройдуть тренінги для голів ОТГ

  26.12.2019 11:08   -
Новини

Як розробити стратегію розвитку громади, ефективно розпоряджатися бюджетом та де шукати додаткові джерела фінансування, – цьому навчатимуть голів об’єднаних територіальних громад Дніпропетровщини. Перший тренінг відбудеться вже 27 грудня.

Перший тренінг для голів ОТГ буде присвячений фінансовому менеджменту. Очільникам об’єднаних територіальних громад розкажуть, як планувати бюджет, управляти майном, ефективно розпоряджатися коштами та заощаджувати. Також учасники більше дізнаються про додаткові джерела фінансування проєктів – зарубіжні та вітчизняні гранти, європейські програми із залучення коштів.
– Основна та найболючіша проблема для нашого району – відсутність централізованого водопостачання. Але щоб її вирішити, тільки коштів з місцевого бюджету не вистачить. Адже будівництво водогону – це дуже дорогий проєкт. Тому пошук додаткових джерел фінансування має для нас неабияку актуальність, – сказав в.о голови Криничанської райдержадміністрації Олег Карнацький.
Ще один напрямок тренінгу – стратегічний. Голови ОТГ навчатимуться розробляти стратегію розвитку громади на найближчі роки. А також – визначати пріоритетні напрямки та проєкти для втілення у громадах.