У Дніпрі пройде виставка весільної моди трьох сторіч

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройде виставка весільної моди трьох сторіч отключены

Історичний музей ім.Яворницького та музей «Машини часу» проведуть спільну виставку моди «Весільний вернісаж». Городяни побачать старовинне й сучасне вбрання, дізнаються про традиції укладання шлюбу.

– Гості нашої виставки побачать весільні головні убори та аксесуари, якими прикрашали себе наречені у 19 та 20 сторіччях. Також будуть і сучасні сукні, – зазначили в Дніпропетровському історичному музеї ім.Яворницького.
«Весільний вернісаж» відбудеться і в музеї «Машини часу». Організатори акцентують увагу на весільних кортежах та автомобілях, на яких їздили до РАГСів у 20 сторіччі.
– У нас будуть стояти прикрашеними по-весільному три автомобілі: «Москвич» п’ятдесятих, «Волга» сімдесятих та «Чайка» вісімдесятих років. Відвідувачі побачать подарунки, які прийнято було вручати молодятам на весілля. Зустрічати гостей будуть короваєм, посипатимуть зерном і монетами, – розповів директор музею «Машини часу» Михайло Прудников.
Виставка відкриється 14 лютого – у День всіх закоханих. Адреса історичного музею: пр.Д. Яворницького, 16, музею «Машини часу» – вул.Мандриківська, 44.

Поделиться: