У Дніпрі пройде спартакіада для учасників АТО, їхніх рідних та волонтерів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройде спартакіада для учасників АТО, їхніх рідних та волонтерів отключены

У Дніпрі відбудеться обласна спартакіада для АТОвців, їхніх рідних та волонтерів. Аби приєднатися до змагань, слід пройти онлайн-реєстрацію, – про це повідомили в управлінні з питань учасників АТО облдержадміністрації.

– Такі спартакіади проводимо щороку, збираючи щонайменше сотню учасників. Вони приїжджають зі всієї області не лише показати свої спортивні вміння, а й поспілкуватися, провести час із сім’єю та друзями, – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.
Дорослих учасників спартакіади поділять на три вікові категорії: до 45 років, від 46 до 50 років та старші за 51. Діти змагатимуться у категоріях до 10 років та від 11 до 17 років.
Звання кращого виборюватимуть у бігу, плаванні, бадмінтоні, стрільбі з лука, шахах.
Спартакіада відбудеться 6 жовтня в СК «Метеор». Реєстрація – за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSe1EekZzH14MkyHnqm32HkMRkUzj593LULx8hhuk20Bv5Av4A/viewform.

Поделиться: