У Дніпрі пройде онлайн-тренінг для підприємців

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройде онлайн-тренінг для підприємців отключены

Підприємців Дніпропетровщини запрошують до участі у вебінарі. Тренінг у форматі онлайн для них організовує облдержадміністрація. Навчатимуть, як бізнесу переорієнтуватися на торгівлю через Інтернет. А ще – як не втрачати прибутки у нинішніх складних умовах.

– Наразі всі сили регіону кинуті на боротьбу з епідемією. Під час карантину бізнес втрачає традиційні прибутки. Розуміємо, як складно працювати підприємцям у таких умовах. Тож хочемо допомогти їм переорієнтуватися на роботу в режимі онлайн. Усі охочі можуть долучитися до вебінару «Прибутковий ритейл», який проведемо вже 25 березня, – зазначили в департаменті економічного розвитку ДніпроОДА.

Під час онлайн-заняття підприємцям розкажуть, як знайти покупців чи клієнтів та організувати продажі в мережі Інтернет. А ще – навчать правильно визначати цілі, керувати грошима, працювати з постачальниками та орендарями, наймати персонал, влаштовувати рекламні кампанії.

Вебінар «Прибутковий ритейл: з нуля до великої роздрібної мережі» пройде 25 березня з 11:00 до 13:00.

Для участі необхідно зареєструватися: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeB2I6yS2KfCFesHMuKpIeic5rPp3Ac3mTqfb5GGXm0fTjuGQ/viewform.

Посилання на доступ до онлайн-тренінгу учасники отримають на власну електронну адресу за дві години до початку заняття.

Поделиться: