У Дніпрі пройде міжнародний підприємницький форум

5 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройде міжнародний підприємницький форум отключены

В обласному центрі пройде підприємницький форум для бізнесменів Чехії та Дніпропетровщини. Його відкриють Віце-прем’єр міністр республіки Карел Гавлічек та голова облдержадміністрації Олександр Бондаренко. Зустріч у форматі В2В – вже 10 березня. 

На Чесько-Дніпропетровський підприємницький форум приїде потужна іноземна бізнес-делегація. Серед інших – представники державного Чеського експортного банку, компанії «Шкода», агентства з фінансування прикладних досліджень. А ще – виробники у галузях електроніки, авіа- та машинобудування, у тому числі аграрної техніки. Завітають і медики всесвітньо відомого Чеського центру протонної терапії. Фахівці клініки знані як одні з лідерів у діагностиці та лікуванні раку.

Форум пройде 10 березня за адресою: м. Дніпро, пр. Д. Яворницького, 67К, конференцхол готелю Grand Hotel Ukraine. Початок – о 10:00.

Участь для українських підприємств безкоштовна за умови попередньої реєстрації: https://docs.google.com/forms/d/1nTCry8nPCY1tQFVRKRrLGCbFuuIoOOenioDqsBnLpRI/viewform?edit_requested=true. Довідки – за тел. (056)374-94-10 (12). Е-mail: mes@dcci.org.ua.

Зустріч відбудеться за підтримки Дніпропетровської облдержадміністрації та Посольства Чеської республіки в Україні. 

Поделиться: