У Дніпрі пройде ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО»

  22.05.2019 13:32   -
Новини

У Дніпрі 28 червня пройде ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО». Авторські композиції виконають бійці з різних куточків України й ті, хто приїхав просто з передової. Послухати їх зможуть усі бажаючі. Вже почали надходити заявки від майбутніх учасників.

– Ідея об’єднати на одній сцені талановитих АТОвців з усієї України народилася чотири роки тому і переросла у всеукраїнський фестиваль. Мабуть, це найзворушливіший серед наших проектів. Фест «Пісні, народжені в АТО» – унікальне явище для української культури, – зазначили у прес-службі Дніпропетровської облдержадміністрації.
ІV Всеукраїнський фестиваль «Пісні, народжені в АТО» пройде в літньому театрі парку ім. Шевченка. Відкриття – 28 червня о 17:00. Вхід вільний.
– Запрошуємо бійців – авторів пісень військової тематики взяти участь у фестивалі, – сказала начальник управління з питань учасників АТО ДніпроОДА Наталія Шуліка. – Вже маємо понад 10 заявок від виконавців із різних куточків України. Це і лауреати перших трьох фестів, і новачки.
Вже заявили про бажання виступити на дніпровській сцені АТОвці з Вінниці, Івано-Франківська, Луцька, Кривого Рогу, Харкова. Вони представлять різні військові підрозділи – 8-й окремий полк спецназу, добровольчий батальйон «Правий сектор», 21-шу окрему бригаду охорони громадського порядку Нацгвардії.
Учасники фесту минулих років Сергій Бойко та Олександр Клец найближчими днями вирушать на передову. Там виконають власні композиції та запишуть на відео пісні талановитих бійців просто на місці.
– У такий спосіб хочемо повернути фестиваль до його витоків. Адже три роки тому він починався саме з відбору відеозаписів пісень із передової, – сказав учасник Сергій Бойко. – Отже, у хлопців з’явиться шанс взяти участь у фестивалі. Адже подати самостійно заявку з передової у них не завжди є можливість.
Аби стати учасником, необхідно подати заявку або звернутися до управління з питань учасників АТО Дніпропетровської ОДА за адресою: м. Дніпро, пр. О. Поля,1. Заявки приймаються до 15 червня. Подробиці – за телефоном: (068)6798961.

Попередня стаття: