У Дніпрі пройде безкоштовна акція з профілактики глаукоми

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі пройде безкоштовна акція з профілактики глаукоми отключены

У Дніпрі пройде безкоштовна акція з діагностики глаукоми. Це важке захворювання ока, яке без лікування може спричинити сліпоту. Раннє виявлення проблеми – одна зі складових успіху в боротьбі з підступним недугом, – про це розповів експерт з офтальмології департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Валерій Сердюк.

– Глаукома вражає зоровий нерв та супроводжується підвищенням внутрішньоочного тиску. Серед наслідків розвитку хвороби – дефекти поля зору, поступове зниження гостроти. Результат – сліпота. Причому втрата зору відбувається непомітно і здебільшого безболісно. Саме тому пацієнти звертаються до лікаря, коли вже надто пізно. Зберегти здорові зорові функції допоможуть своєчасна діагностика та адекватне лікування, – наголосив Валерій Сердюк.
Перевірити зір та виміряти внутрішньоочний тиск мешканці Дніпра можуть прямо в торгових точках.
Зокрема, пересувне обладнання працюватиме 12 березня у ТРЦ «Славутич» та 14 березня – у ТРЦ «Караван.
Перевірка тиску – безконтактним методом. Його суть проста. Із сопла безконтактного тонометра виходить струмінь стисненого повітря, легко торкається рогівки – і результати вимірювання готові.
На тестування – всього пару хвилин, і при цьому – ніякого дискомфорту.
Обстеження триватимуть з 10.00 до 15.00. До участі запрошуються всі бажаючі. Якщо тиск перевищуватиме нормативні показники, пацієнта направлять до лікарні на ретельне обстеження.
Крім того, учасники акції зможуть отримати безкоштовну консультацію спеціалістів обласної клінічної офтальмологічної лікарні.
Благодійна виїзна акція проходить з нагоди Всесвітнього дня боротьби зі сліпотою внаслідок глаукоми.
Наразы на Дніпропетровщині під диспансерним наглядом перебуваэ понад 17 тисяч хворих на глаукому.

Поделиться: