У Дніпрі продовжують ліквідувати наслідки стихії

  15.06.2020 12:55   -
Новини

У Дніпрі продовжують ліквідацію наслідків стихії. Нагадаємо, увечері 12 червня у місті випала півторамісячна норма опадів. Комунальні служби одразу взялися до усунення обвалів дерев і контактних мереж.

– До нас спочатку надійшло 47 заявок на обвалені дерева, для ліквідації наслідків було задіяно чотири бригади. Наступного дня надійшло 130 нових заявок і з них уже ліквідовано 102 обвали. Над усуненням наслідків негоди працюють усі комунальники КП «Міськзеленбуд». Наразі заявки мешканців міста продовжують надходити і вже до кінця доби усі заявлені на цей час проблеми будуть усунуті. Але ми не виключаємо, що кількість звернень зросте, – розповів головний інженер КП «Міськзеленбуд» Іван Білоус.

Виконувач обов’язків директора КП «Міськсвітло» Микола Січовий зазначив, що після зливи зафіксовано 50 обривів ліній електропостачання, 30 аварій у шафах зовнішнього управління мереж, чотири падіння кронштейнів, а також обвал двох опор зовнішнього освітлення.

– Ніяких збитків для мешканців і транспорту унаслідок цього не завдано. Ми вже ліквідували 11 обривів, відновлена робота 9 шаф зовнішнього управління мереж. Опори, які впали, не перешкоджають руху автотранспорту. Їх у понеділок-вівторок демонтують і встановлять нові. Також зазначаю, що наші бригади зараз працюють до 21 години. Повністю зовнішнє освітлення приведуть до ладу протягом тижня, – додав Микола Січовий.

Заступник начальника управління транспорту Олександр Компанієць розповів, що через негоду 12 червня у місті виникло 40 аварійних зупинок електротранспорту.

– Для відновлення руху електротранспорту було прибрано 10 дерев, які впали на рейки чи на контактні дроти, а також ліквідовано замив. Для проведення робіт було задіяно 12 одиниць техніки та 9 бригад фахівців. Наразі рух електротранспорту повністю відновлено, – додав Олександр Компанієць.

Поділитись: