Мешканці області здійснили вже 11 тисяч замовлень за програмою «ЛікиВдома»

  15.06.2020 12:58   -
Новини

Вже понад два місяці на Дніпропетровщині діє програма «ЛікиВдома». Завдяки їй мешканці регіону можуть замовляти онлайн медикаменти за оптимальною ціною та їх безкоштовну доставку. Стартував проєкт у п’яти районах, та тепер діє по всій області.

Його перевагами жителі вже скористалися 11 тисяч разів.  

– Проєкт «ЛікиВдома» запустили разом із сервісом Liki24.com. Це дуже зручно – купувати онлайн потрібні медикаменти та користуватися безкоштовною доставкою. А ще програма дозволяє замовляти і «доступні ліки». Вона стала популярною в регіоні. Наш досвід підхопили в інших областях. Тепер програма «ЛікиВдома» діє і на Херсонщині, Сумщині, Одещині та Львівщині, – зазначили у пресслужбі ДніпроОДА.

Скористатися перевагами програми «ЛікиВдома» легко. Необхідно сформувати замовлення на сайті Liki24.com. У способах доставки обрати «Доставка Укрпоштою». Вона – безкоштовна.

Сайт «шукатиме» потрібні ліки серед 55 тисяч аптечних товарів і допоможе заощадити до 20% їхньої вартості.

Отримують замовлені медикаменти у відділеннях Укрпошти. Можна оформити адресну доставку до дверей, а у містах – самостійно забирати ліки в аптеці поблизу. Для цього необхідно їх забронювати онлайн.

На сайті Liki24.com доступні лише медикаменти, які не потребують спеціального температурного режиму зберігання. А також ті, що не входять до переліку наркотичних, психотропних засобів і прекурсорів, не є сильнодіючими або отруйними лікарськими засобами.

Замовити медикаменти за програмою «ЛікиВдома» можна і телефоном: (068) 296 14 52.

Поділитись: