У Дніпрі привітали призерів та учасників чемпіонату світу з легкої атлетики

05.11.2019 14:35   -
Новини

4 листопада у Дніпровській міській раді привітали призерів та учасників 17-го чемпіонату світу з легкої атлетики. Заступник міського голови Олександр Шикуленко вручив дніпровським спортсменам – Анні Рижиковій, Ярославі Магучіх і Михайлу Кохану – грошові сертифікати.

Президентка Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області та м. Дніпра Марина Філатова зазначила, що на сьогодні усі троє атлетів є претендентами на участь в Олімпійських іграх-2020 у Токіо. На це вже є відповідні ліцензії.
На чемпіонаті світу з легкої атлетики дніпрянка Ярослава Магучіх завоювала срібло. У фіналі спортсменка встановила новий особистий рекорд, підкоривши позначку в 2,04 метри. Це був також і молодіжний рекорд світу. Фантастичний стрибок Ярослави став другим високим результатом українок за всю історію. Дівчина є вихованкою Дніпропетровського вищого училища фізичної культури та спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву № 3. У Таллінні її назвали переможницею в номінації «Зірка, що сходить» за підсумками 2019 року в Європі.
– Мої перемоги – це неабияка заслуга моєї тренерки Тетяни Степанової. Вона мене тренує вже близько 9 років. Готуючись до чергового змагання, не загадую, скільки стрибну, а просто думаю про гарний результат. Тільки-но завершилися одні змагання, а вже з 7 листопада починаю ретельно готуватися до Олімпіади. Це поважна місія, але водночас, тренуючись, намагаюсь не думати до змагань якого масштабу готуюся, – розповіла Ярослава.
Іще одна дніпрянка Анна Рижикова, яка є вихованкою школи вищої спортивної майстерності, посіла сьоме місце на чемпіонаті світу в бігу на 400 метрів з бар’єрами. Спортсменка повторила досягнення пів фіналу і свій кращий результат сезону в бігу на 400 метрів з бар’єрами – 54,45 с.
– Змагання відбулися, результатом задоволена, а зараз – усі думки вже у Токіо-2020, – зазначила Анна Рижикова.
Гарний результат на змаганнях показав і наймолодший учасник фіналу – 18-річний дніпрянин Михайло Кохан. Раніше у кваліфікації він метнув молот на 76,56 метра, встановивши особистий рекорд. У фіналі спортсмен поліпшив досягнення, показавши підсумковий результат 77,39 метра. Він посів п’яте місце на чемпіонаті світу. Результат Михайла дозволив йому увійти до топ-3 найкращих юніорів в історії цієї дисципліни. Юнак навчається у Дніпропетровському вищому училищі фізичної культури.
– Цим видом спорту займаюся з 13 років. Батько теж був спортсменом, от мене і долучив. Після чемпіонату світу трохи відпочив, а зараз уже починаю активні тренування, – додав Михайло Кохан.