У Дніпрі привітали працівників соціальної сфери

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі привітали працівників соціальної сфери отключены

2 листопада у Дніпрі, в кінотеатрі «Супутник», відбулись урочистості до Дня працівника соціальної сфери. На заході серед запрошених були представники міського та районних управлінь соціального захисту населення, територіальних центрів обслуговування громадян, центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Привітав присутніх директор департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Едуард Підлубний. Представник мерії вручив найактивнішим працівникам подяки міського голови, грамоти департаменту та вітальні адреси. До відзнак винуватці свята отримали грошові винагороди у розмір 1 000 та 1 500 гривень.
– Висловлюємо вдячність усім, хто обрав таку потрібну сферу діяльності, як соціальний захист населення нашого міста. Професія соціального працівника гідна поваги. Вона нелегка і водночас благородна й важлива. В основі щоденної праці – підтримка ближнього, а це – найголовніше. Здоров’я, тепла, родинного затишку, миру й наснаги. Низький уклін і зі святом! – сказав Едуард Підлубний.
Серед нагороджених – начальник управління соціального захисту населення Чечелівського району Ірина Ситник. У соціальній сфері вона вже сімнадцять років. Зараз у її підпорядкуванні 75 працівників.
– Ті, хто працюють у соціальній сфері, – справжні трудівники. Часом, допомагаючи містянам, доводиться вирішувати складні завдання, які, здавалося б, вирішити неможливо. Соціальний працівник – це професія серця й доброї душі, – сказала Ірина Ситник.
Після церемонії нагородження на сцені виступив вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра».
Усього у Дніпрі налічується понад 2 тис. працівників соціальної сфери. День соціального працівника відзначається в Україні щорічно у першу неділю листопада. Цього року свято припадає на 4 листопада.

Поделиться: