У Дніпрі припинили несанкціоноване вивезення сміття до балки

  13.04.2021 11:57   -
Новини

У Дніпрі припинили несанкціоноване вивезення сміття до Євпаторійської балки, яка розташована між житловими масивами Тополя та Сокіл.

Підприємство, що звозило туди будівельні відходи на законних засадах задля вирішення проблеми зсувів, стало незаконно приймати й скидати побутове та інше сміття. Це призвело до захаращення території Євпаторійської балки та непокоїло мешканців.
– ТОВ «Будівельні відходи» самочинно встановило паркан, шлагбаум і контрольні ваги біля балки. Таким чином воно організувало збір коштів за різне сміття, яке потім ввозилося у Євпаторійську балку. На сьогодні цю самочинну діяльність припинено – демонтовані встановлені підприємством тимчасові споруди згідно з рішенням міськвиконкому, – пояснила заступниця директора департаменту – начальниця управління представництва та захисту інтересів територіальної громади міста у судах загальної юрисдикції департаменту правового забезпечення міської ради Наталія Дика.
Місцеві мешканці задоволені тим, що у балку перестали вивозити відходи.
-Сміття привозили сюди великі вантажівки. За день 50–60 машин проїжджало повз вікна. Окрім того, що вони скидали різне сміття, так ще й розбили дорогу біля будинків. Тут завжди стояла страшна пилюка, було брудно, не кажучи вже про сморід від звалища. Наразі все припинилося. Відходів сюди більше не привозять, нам стало легше, – розповів місцевий мешканець Алі Мамедов.

Поділитись: