У Дніпрі презентували відеоролик про психологічну допомогу АТОвцям

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі презентували відеоролик про психологічну допомогу АТОвцям отключены

На Дніпропетровщині зняли перший в Україні відеоролик про необхідність психологічної реабілітації АТОвців. У кадрі – демобілізований із посттравматичним синдромом. Завдяки підтримці рідних і психологів йому врешті вдається повернутися до мирного життя.

Короткометражну стрічку презентували у Дніпропетровській облдержадміністрації.
– Психологічна підтримка – важлива частина реабілітації демобілізованих. Отямитися після війни їм допомагають рідні та психологи, – зазначила начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка. – Про важливість психологічної реабілітації захисників – новий відеоролик. Презентуємо його широкому загалу. Дякуємо всім, хто долучився до створення стрічки.
У трихвилинному ролику – життя одного чоловіка. Він має щасливу родину, та війна проводить межу «до» і «після». Боєць потрапив під обстріл і повернувся додому інвалідом. Кожен його день перетворився на важкий тягар. Жагу до життя повернув хлопцеві новонароджений малюк.
– Під час роботи над роликом вдалися до творчого експерименту. Стрічка складається з кадрів середнього плану. У кожному – головний герой, – розповіла авторка та режисерка відеоролика Катерина Стрельченко.
Головного героя зіграв актор Дніпровського національного українського театру ім. Шевченка, АТОвець Ігор Кирильчатенко.
– Не з чуток знаю, наскільки складно стати до звичайного життя після війни. Звідти хлопці повертаються іншими. Вони потребують особливої уваги і розуміння. А ще – воліють самотужки подолати посттравматичний синдром. У той час, коли конче потребують психологічної допомоги, – сказав Ігор Кирильчатенко.
Щойно відзнятий відеоролик АТОвці зможуть переглянути на практичних семінарах, які стартують вже 28 серпня. Для хлопців – групові заняття та індивідуальні консультації. Зустрічі пройдуть у Васильківському районі, Павлограді, Нікополі, Жовтих Водах, Дніпрі, Магдалинівці.
Безкоштовну психологічну допомогу бійці можуть отримати і на «гарячій лінії» ДніпроОДА. Телефон – 0-800-505-085.

Поделиться: