У Дніпрі презентували видання «Заради них»

Альманах містить близько трьох десятків зворушливих історій АТОвців та їхніх рідних. Книга вміщує сотні яскравих світлин, що доповнюють історії героїв. Видання презентували у ДніпроОДА

«Цьогоріч організували декілька фотосесій за участю АТОвців та їхніх родин. Кожного разу презентували тематичні виставки. Ідея видати альманах виникла спонтанно – вирішили об’єднати в одній книзі всі історії. Їх зібрали близько 30-ти. Формат саме періодичного видання був обраний недаремно. Наступного року плануємо продовжити проект», – зазначила координатор Центру допомоги бійцям АТО при ДніпроОДА Наталія Шуліка.

Альманах об’єднав п’ять частин великого фотопроекту ДніпроОДА – «Заради них». Відкриває книгу розділ «Ветеран – ветерану», до якого приєдналися АТОвці та ветерани Другої світової. В інших – бійці зображені разом із родинами. Завершує книгу зворушлива частина – «Перерваний політ» – сімейні портрети на чорному тлі, яке символізує втрату, та білому – воно означає надію.

Зі світлин на нас споглядають мужні й нескорені українські воїни. Але на кожній сторінці вони – різні. Ми бачимо хлопців і турботливими батьками, і люблячими синами, і вірними чоловіками.

«Ми з хлопцями дуже задоволені тим, що взяли участь у фотопроекті. Це пам’ять. Нехай наступні покоління з цих світлин дізнаються про справжніх Героїв», – розповів АТОвець Ігор Сулім.

На презентацію видання АТОвці прийшли разом із близькими. Усі учасники фотопроекту отримають альманах у подарунок.