У Дніпрі презентують книги АТОвця Всеволода Стеблюка

Дніпрян запрошують на презентацію книги Всеволода Стеблюка «Синдром АТО. Нотатки Айболіта». Вона присвячена Іловайським подіям 2014-гоПознайомитися із його творчістю можна 7 грудня о 19.00. Традиційне місце зустрічі – облдержадміністрація.

«Творчі вечори – вже традиційні для ДніпроОДА. Тут проходять виступи артистів, презентації книжок, кіносеанси. Своїми талантами діляться як початківці, так і вже відомі митці, – зазначив голова ДніпроОДА Валентин Резніченко.

«Синдром АТО. Нотатки Айболіта» – це історія з реальних подій та фактів, які автор оцінює крізь призму власного світосприйняття. Про них він знає не з чуток.

Всеволод Стеблюк – український вчений, військовий медик, громадський діяч, доктор медичних наук, професор, Заслужений лікар України, лауреат фестивалю «Пісні, народжені в АТО». Учасник ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, трьох українських революцій та АТО. Першим серед лікарів нагороджений орденом «Народний герой України». Перший учасник АТО, нагороджений «Орденом Свободи».

Познайомитися із творчістю Всеволода Стеблюка, почути цікаві історії з його життя, а ще придбати книгу, сфотографуватися та отримати автограф її автора можна в ДніпроОДА 7 грудня. Вхід безкоштовний, проте за попередньою реєстрацією.

Наступна стаття: