У Дніпрі поставлять виставу про діяльних жінок

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі поставлять виставу про діяльних жінок отключены

У Дніпрі презентують форум-виставу про жінок, які активні у громадському та політичному житті. Долучитися до «театральної майстерні» можуть усі, хто розділяє ідею гендерної рівності. Участь безкоштовна, – про це повідомили в управлінні культури, національностей і релігій ДніпроОДА. 

Що мотивує жінок до громадської й політичної діяльності? Які стереотипи долають представниці слабкої статі на цьому шляху? Що робити, аби мінімізувати перешкоди? На ці та інші запитання 11-12 березня шукатимуть відповіді жінки Дніпра.
Формат незвичний – інтерактивний і театральний. У дружній атмосфері учасниці зможуть подивитись на себе, суспільство та власну роботу через призму творчості.
«Зелене світло» – і чоловікам, які готові поділитися особистим досвідом і поміркувати на тему гендерних стереотипів.
Результатом співпраці стане форум-вистава. Її презентують у Дніпрі 13 березня під час медійного марафону, присвяченого гендерній рівності в національний та місцевій політиці. Пряма трансляція – тут. Для участі у виставі треба заповнити анкету до 7 березня включно.
Запрошуються всі бажаючі, обмежень за політичними поглядами, віросповіданням та віком немає.
Організатори незвичного дійства – громадська організація «Театр для діалогу» та Національний демократичний інститут міжнародних відносин за підтримки Департаменту міжнародного розвитку Великобританії.

 

Поделиться: