У Дніпрі покажуть казковий фільм для дітей

  14.01.2020 17:55   -
Новини

У ДніпрОДА покажуть фільм «Тільки диво». На зимову фантазію запрошують дітей учасників АТО, волонтерів, дітей пільгових категорій. Кіносеанс безкоштовний, потрібно тільки зареєструватися онлайн.

– Запрошуємо на перегляд доброго різдвяного фільму, який знімався в Україні та Франції. Захоплюючі пригоди хлопця Северина подарують глядачам гарний настрій. Кінопоказ безкоштовний. Потрібно лише пройти онлайн-реєстрацію – це займе кілька хвилин, – розповіла начальниця обласного управління з питань учасників АТО Наталія Шуліка.
Онлайн-реєстрацію можна пройти за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdoRAQY_BiuWR2_zkiVaufJgbQINGHQVyS3VCrIUBGYBim_Ig/viewform?fbclid=IwAR2XEWejiE3Y-zDsJZTpwL6Al3eMjX0cvEuiFd95E3n5brJHvY5n0Z5DlYQ.
Головний герой фільму – сімнадцятирічний Северин. Разом з родиною він живе в гірському поселенні, яке страждає від лютої зими у часи Малого Льодовикового періоду. Хлопець має лише три дні, аби привезти лікаря для свого травмованого батька. Під час небезпечної подорожі на нього чекає безліч пригод.
Показ відбудеться 18 січня о 12:00 за адресою: м. Дніпро, пр. Поля,1.