У Дніпрі покажуть фільм про легендарного українського адмірала

  02.12.2019 12:44   -
Новини

У Дніпрі покажуть документальний фільм «Вибір». Він – про українського контр-адмірала Миколу Жибарєва, який після розпаду СРСР першим присягнув на вірність Україні. Показ відбудеться 3 грудня о 17.00.

– У фільмі показана 25-річна історія українського флоту – від розпаду Радянського Союзу до сучасності. Але ще – це історія про непросту проблему вибору. Про рішення, від якого залежить не тільки доля людини, а й цілої країни, – розповіла начальниця управління з питань учасників АТО Дніпропетровської облдержадміністрації Наталія Шуліка.
Фільм заснований на реальних подіях. У липні 1992 року Микола Жибарєв очолив демарш і вивів сторожовий корабель Чорноморського флоту із Севастополя до Одеси. Його судно стало першим кораблем Військово-Морських Сил незалежної України.
Фільм створений продюсерським центром «Фор-Пост» за підтримки Міністерства культури України. Тривалість стрічки – 65 хвилин. Режисер – Юлія Трибрат. На відвідувачів чекають 3 грудня о 17.00 за адресою: м. Дніпро, просп. Поля, 1. Вхід вільний.
Перегляд документальних фільмів до Дня Збройних Сил України організувала облдержадміністрація разом із ТОВ «Міжнародний продюсерський центр «ФОР-ПОСТ». Серія показів проходитиме з 29 листопада до 5 грудня 2019 року в Дніпропетровській ОДА.