У Дніпрі планують висадити 11 тисяч дерев та кущів

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі планують висадити 11 тисяч дерев та кущів отключены

Торік у Дніпрі комунальники видалили близько 1,5 тисячі аварійних дерев та оновили понад 3 тисячі. З початку цього року було прибрано більш як 300 аварійних дерев, а оновлено понад 500. Про це повідомили у КП «Міськзеленбуд».

Так, 26 лютого комунальники працювали за адресою: проспект Дмитра Яворницького, 4. Там спилювали сухе гілля та оновлювали дерева. Така робота ведеться в усьому місті на постійній основі. Оновлення та видалення аварійних дерев здійснюється згідно із заявками від мешканців міста та за рішенням спеціальної комісії з обстеження зелених насаджень. До її складу входять представники екологічної інспекції, профільних департаментів і комунальних підприємств міськради.
-Нам надходять розпорядження від комісії, яка попередньо обстежує дерева і вирішує, що саме потрібно з ними зробити: оновити, зрізати гілля чи видалити. Відповідно до отриманих заяв від мешканців міста та висновків експертів ми складаємо план виїздів. Наразі у нас є 4 дерева. Видаляти їх не потрібно, ми зрізаємо тільки сухі верхівки та гілля. Температурний режим цього року дозволив нам оновлювати дерева і взимку, тож працюємо майже безперервно з листопада минулого року. А аварійні дерева ми видаляємо протягом року, – розповів головний інженер КП «Міськзеленбуд» Іван Білоус.
За даними «Міськзеленбуду», минулого року від мешканців міста надійшло понад 4 тисячі заяв щодо робіт з деревами, цього року їх уже 266. Замість видалених у 2018 році рослин висадили понад 2 тисячі нових дерев і кущів, у 2019-му планується висадити загалом більш як 11 тисяч рослин.
Повідомити про ситуацію з деревами дніпряни можуть на гарячу лінію мерії: (056) 732-12-12, (095) 732-12-12, (096) 732-12-12, (073) 732-12-12 або подавши відповідну заяву до департаменту благоустрою та інфраструктури (вул. Виконкомівська, 6, перший поверх, канцелярія).

Поделиться: