У Дніпрі після реконструкції відкрили мюзик-хол

  16.10.2019 19:43   -
Новини

У Дніпрі відкрили перший мюзик-хол «Перемога». Розташований він у міському комунальному закладі культури «Дніпровська дитяча музична школа № 15». Його відремонтували менш ніж за рік.

На реконструкцію з муніципального бюджету виділили 5,5 млн грн. У мюзик-холі замінили водопровід, утеплили фасад, відремонтували дах, а також зробили сучасний дизайн зали, облаштували світлову та звукову апаратуру.
– Тепер ми маємо платформу, де можна проводити концерти не тільки цієї, а й інших шкіл. Зал досить місткий, добре зроблений у вигляді театру, а ще тут велика сцена, – розповів заступник міського голови Олександр Шикуленко. Костянтин Теліаніді вчиться у випускному класі музичної школи, опановує фортепіано.
– Це велика подія, що у нас відкрили зал і тепер ми маємо змогу проводи тут концерти. Тепер не потрібно буде ходити по різних школах, щоб виступити, – сказав учень.
Музична школа № 15 найбільша у Дніпрі. І відкриття мюзик-холу – це свято не лише для її 550 учнів.
– Не так часто відкриваються прекрасні концертні зали. Це зал – концертний майданчик для наших дітей, щоб вони могли вдосконалюватися і відчувати себе справжніми артистами. В цьому залі є можливість навчатися у майстрів не тільки з України, а й світу, – зазначила директорка дитячої музичної школи № 15, заслужена працівниця культури України Марина Чекалкіна.
Наступного року цьому закладу виповниться 45 років. За цей час його учні добре зарекомендували себе на всеукраїнських і міжнародних конкурсах, а також у різноманітних талант-шоу.