У Дніпрі підвели підсумки кампанії з боротьби зі спалюванням листя

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі підвели підсумки кампанії з боротьби зі спалюванням листя отключены

Протягом осені у Дніпрі тривала кампанія з боротьби зі спалюванням листя. Було створено спеціальні групи, які виявляли місця розведення вогнищ та перевіряли їх. Про підсумки цієї роботи 3 грудня розповіли представники департаменту екологічної політики та Інспекції з питань благоустрою Дніпровської міськради.

-За вересень, жовтень та листопад наші інспектори здійснили 22 перевірки, під час яких склали 105 адміністративних протоколів за спалювання листя. Протокол не є штрафом, на його підставі правопорушника викликають до адміністративної комісії, яка обирає міру покарання: у найкращому випадку – це догана, у найгіршому – штраф. Для фізичних осіб він становить 1250 гривень, для юридичних – 1340., – розповів начальник Інспекції з питань благоустрою міськради Руслан Морозов.
Під час перевірок містянам видали 148 попереджень. Оскільки кампанію розгорнули лише у цьому році, то, як виявилося, багато мешканців просто не знали, що палити листя заборонено. Вони отримали письмові попередження про те, що у разі повторного правопорушення отримають адміністративний протокол, а потім і штраф.
-Ми виступили єдиним фронтом з Інспекцію з питань благоустрою. Щоправда, у департаменту екологічної політики була більше просвітницька місія. Всім і кожному ми пояснювали, чому більше не можна спалювати листя, як це робили їхні бабусі та прабабусі. Розведення вогнищ 50 років тому чи навіть 20 і зараз – це різні речі. Сьогодні у місті збільшилася площа асфальтового покриття, зріс рівень забрудненості від транспортних засобів, обробка вулиць теж не на користь екології. Усе це разом становить велику загрозу для людського здоров’я. Для нас було важливим привернути якомога більше уваги до цієї проблеми, – зазначила заступник директора департаменту, начальник управління комунальної екології міськради Ірина Козлова.
За словами фахівців, серед порушників переважають люди похилого віку, їх дуже важко переконати у неправильності дій. Молоде покоління краще розуміє проблему, володіє інформацією. Молодь не спалює листя, щоб не забруднювати повітря.
У наступному році кампанію з боротьби зі спалюванням листя та розведенням вогнищ планують розпочати навесні – якщо будуть скарги від мешканців після весняних прибирань. Восени її розгорнуть за планом – 1 вересня.

Поделиться: