У Дніпрі підбили підсумки акції з нагоди Дня Соборності

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі підбили підсумки акції з нагоди Дня Соборності отключены

21 січня у Дніпровській міській раді урочисто підсумували акцію відеоєдності «України доля – злагода і воля». Цей захід було організовано вперше серед шкіл міста з нагоди 100-ї річниці проголошення Акта Злуки. Головна мета акції – виховати у дітей любов до Батьківщини, повагу до її минулого й досягнень сучасності.
– До цієї акції ми залучили 30 шкіл міста Дніпра. Завданням було створити відео, яке демонструвало б поняття соборності, єдності та суверенності України й усіх її громадян. Такий формат для нас та учасників був дуже цікавим. Особливо приємним було те, що у заході взяли участь не тільки школярі, а й педагоги та батьки. Хтось показував надбання, хтось – перспективи розвитку, але головним критерієм оцінок глядачів та журі було бажання продемонструвати, що таке соборність і чому вона особливо важлива в наш час, – зазначила завідувач сектору превентивного та фізичного виховання відділу виховної роботи управління освіти департаменту гуманітарної політики міськради Анна Яцкевич.
До акції відеоєдності долучилися понад 500 учасників. Однією з найкращих визнано роботу учнів середньої загальноосвітньої школи № 21. Діти та їхні вчителі вирішили звернутися по допомогу при створенні ролика до шкіл з інших міст України.
-Ми надихнулися ідеєю та вирішили її трохи розширити, тому що єднання – це вся Україна, всі її регіони. Учні 21-ї школи запропонували дітям з інших областей записати свої відеопривітання та показати, як вони відзначають День Соборності України. Ми навіть не очікували такої віддачі. Відео нам надіслали з Маріуполя, Чернігова, Києва, Запоріжжя, Рівного. Наші ж учні записали привітання на тлі найвищого прапора, також ми знімали в музеї АТО, – розповіла заступник директора дніпровської СШ №21 Тетяна Шинкар.
Усі відеороботи розмістили у соцмережах, де проводилося онлайн-голосування. За його підсумками та оцінками членів журі було визначено 16 найкращих робіт. У міськраді Дніпра переможців нагородили грамотами та подарунками. Акцію планують зробити щорічною.

Поделиться: