У Дніпрі організували день управління для молоді

  16.10.2019 19:52   -
Новини

15 жовтня у Дніпровській міській раді для учасників регіонального етапу програми особистісного та професійного розвитку молоді «Державотворець» організували день управління.

Із молоддю зустрівся секретар міської ради Олександр Санжара. Представник мерії розповів юнакам і дівчатам про структуру муніципалітету, бюджетні процеси, як організовано роботу тощо.
– Дніпровська міська рада залюбки підтримала проведення дня управління у стінах мерії для учасників регіонального етапу програми «Державотворець». Ми цілком відкриті для наших молодих товаришів. Сподіваємося, почута інформація стала корисною для них – чогось вони навчилися від нас, а чогось ми, управлінці, від них, – сказав Олександр Санжара.
Координатор регіонального етапу програми «Державотворець» Генріх Матухно розповів, що цей проєкт ще у 2018 році ініціювало Міністерство молоді та спорту України та Українська академія лідерства. Уже відбулись два національні етапи, випускниками яких стали понад 200 молодих людей з різних міст країни.
– Загалом випускники «Державотворцю» мають можливість сформувати свою команду, яка працює на місцях, щоб поширити цінності програми у регіонах. Власне, я є лідером команди у Дніпропетровській області. Наразі проходить регіональний етап програми, учасниками якої стали 25 юнаків і дівчат. Вона складається з освітнього, практичного та інформаційного блоків, що знайомлять учасників з функціонуванням державної влади, органів місцевого самоврядування, бізнесу, громадського сектору. Словом, як усі ці процеси впливають на державотворення, – зазначив Генріх Матухно.
У рамках дня управління для учасників програми провели екскурсію у міській раді, ознайомили з роботою Ситуаційного центру. Також для них організували зустріч з представниками молодіжної ради Дніпра та інших підрозділів муніципалітету, а наприкінці провели екскурсію у Бібліотеці ім. Джона Маккейна.