У Дніпрі оновлюють шкільні стадіони

  27.09.2019 12:18   -
Новини

Цього року у комунальних закладах освіти СЗШ № 128 та СЗШ № 54 Дніпровської міської ради повністю оновили стадіони.

– У 128 школі бюджетним коштом зроблено капітальний ремонт спортивного майданчика. Його обладнали спеціальним штучним покриттям, термін служби якого становить 20 років. На ремонт витратили 3 млн 800 тисяч гривень. Тепер окрім шкільних занять з фізкультури тут можуть проводити тренування і позашкільні спортивні секції. Також новий сучасний стадіон цього року зробили і у школі № 54. Він більший за розмірами, має бігові доріжки та трибуни для вболівальників. Реконструкція тривала протягом 3 років. Обійшовся цей проєкт місту у майже 12 млн грн, – розповів виконувач обов’язків начальника відділу технічного нагляду департаменту гуманітарної політики Дніпровської міської ради Олександр Аджимян.
За словами директора комунального закладу освіти «Середня загальноосвітня школа № 128» Дніпровської міської ради Павла Чорнобая, спортивний майданчик не оновлювався понад 20 років.
– Ми радіємо змінам, адже тепер діти із задоволенням відвідують заняття з фізкультури. На цьому полі ми вже встигли провести естафету між командою учнів і вчителів. Діти перемогли, однак педагоги хочуть взяти реванш. Тут також проводять заняття секції з футболу та регбі. Ми вдячні, що департамент знайшов кошти для оновлення спортивного майданчика саме у нашій школі і за рік у нас з’явилося нове сучасне футбольне поле, – сказав Павло Чорнобай.
З нетерпінням чекали на появу нового стадіону і у СЗШ № 54.
– Протягом 40 років існування наше шкільне поле, звичайно, зносилося. Воно було вкрите травою, мало багато ям та нерівностей. Бігові доріжки були вкриті асфальтом, який теж за довгий час деформувався. А наразі ми маємо оновлене поле. Унікальність його у тому, що воно розраховане не тільки для футбольних тренувань, а й для занять легкою атлетикою. Тут обладнано 5 бігових доріжок, є яма для стрибків, майданчик для занять волейболом. Це єдине поле, що відповідає стандартам для проведення на ньому змагань з футболу та легкої атлетики. Воно друге після того, що на стадіоні «Трудові резерви», – зазначила директорка школи № 54 Ірина Шапошник.
Новий стадіон дозволяє комфортно проводити заняття з фізкультури у двох класах паралельно. Ним задоволені і діти, і викладачі.
– Наші уроки фізкультури стали кращими. У сприятливих умовах і працювати легше. Наші діти дуже мріяли про такий спортивний майданчик, адже раніше тут після дощу утворювалося справжнє озеро. Тепер це зовсім інша річ, дітям подобається, і нам також, – розповіла вчителька фізкультури СЗШ № 54 Анна Захарова.