У Дніпрі обрали переможців конкурсу «Екоялинка»

25 грудня біля культурно-спортивного комплексу «Шинник» відбувся загальноміський конкурс «Екоялинка». На цьому заході молодь продемонструвала ялинки, що створювались з підручних матеріалів та вторинної сировини

Третє місце посіла ялинка з драбини та прикрас. Друге місце узяли автори новорічних світильників з бетону. Переможцями конкурсу стали студенти Придніпровської державної академії будівництва та архітектури, які створили ялинку з пакетів та макулатури. Вони отримали головний приз – 3 тис. грн.

«Ми виступаємо за збереження екосистеми – не рубати ялинки, а створювати їх з альтернативних матеріалів. Нас у команді вісім осіб. Більшість часу у нас пішло на саму ідею такої ялинки, а зробили ми її за годину. Участь у такому заході – це вже перемога для нас», – сказала представниця команди-переможниці конкурсу «Екоялинка» Євгенія Морозова.

Паралельно з конкурсом проходила новорічна програма для мешканців мікрорайону 12 квартал. Для дніпрян влаштували концерт «Мелодії зими», новорічний ярмарок, конкурси та розваги. Крім того, охочі куштували каші з польової кухні, а діти, які завітали на свято, отримали солодкі подарунки.

«Такий захід для мешканців мікрорайону проводять уперше. Ми вирішили, що свято має бути у кожному районі. Ми хочемо, щоб новорічні святкування були не тільки на площі Героїв Майдану та у парку Глоби, а по всьому місту», – зазначив заступник міського голови Олександр Шикуленко.

Спеціальним гостем свята став фіналіст шоу «Х-фактор» Михайло Мостовий, який виступив для мешканців 12 кварталу.

Наступна стаття: