У Дніпрі облаштують сучасний хоспіс

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі облаштують сучасний хоспіс отключены

У Дніпрі створюють перший в області хоспіс. Медзаклад для важкохворих пацієнтів відповідатиме сучасним стандартам. Його облаштовують в колишній будівлі 15-ї міськлікарні. Нині підрядники вже встановили нові вікна та двері, замінили комунікації, монтують підлогу. Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської облдержадміністрації.
Нині у колишній будівлі Дніпровської лікарні №15 триває реконструкція. Оновлюють все – від вікон до системи опалення.
– Ми розширили будівлю та облаштували новий ганок. Замінили вікна і дах. Завершуємо монтаж підлоги, згодом станемо до обшивки стін гіпсокартоном, – сказав прораб підрядної організації Віталій Марсов.
Паліативний центр буде розрахований на 46 ліжок. Вони – багатофункціональні, з протипролежневими матрацами. У кожній палаті – душова. Облаштують кімнати для тимчасового перебування родичів пацієнтів і волонтерів, створять капличку.
– Буде затишно і комфортно. У закладі працюватимуть психотерапевти і фахівці з корекції болю, – зазначив начальник відділу департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Роман Стороженко.
Паліативна допомога – це медична та психотерапевтична підтримка невиліковно хворих людей та їхніх родин. Нині такі послуги надають в окремих відділеннях лікарень області, виїзні «хоспісні» бригади консультують на дому.
Хоспіс в Дніпрі буде третім в Україні.

Поделиться: