У Дніпрі обговорили перспективи розвитку регіону на 12 років

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі обговорили перспективи розвитку регіону на 12 років отключены

Над покращенням медицини, екології та економіки регіону міркували представники міжнародних організацій, влади, громадськості. Зустріч пройшла у ДніпроОДА.– У 2015-му світова спільнота визначила 17 цілей сталого розвитку людства – від подолання бідності до економічного розвитку. Нині проходить їх адаптація у різних країнах. Україна цю роботу вже провела. Визначено 86 завдань, які вона готова реалізовувати до 2030-го, – зазначив експерт ПРООН, Голова правління Інституту суспільно-економічних досліджень Анатолій Максюта. – Сьогодні у Дніпрі ми обговорюємо, як адаптувати вже національні цілі на регіональному рівні.
Результатом цієї роботи стане підготовка регіональної доповіді, яка повинна стати основою для розробки стратегій – до 2020-го, 2025-го та 2030-го. Відповідно, і на рівні держави, і на глобальному рівні будуть вишукуватися ресурси для того, щоб ці стратегії стали реальністю.
– Така зустріч дуже актуальна для Дніпропетровщини, адже у 2020-му спливає термін регіональної стратегії розвитку. Ми вже готуємось до розробки нової. Сьогоднішні пропозиції експертів та громадськості можуть лягти в її основу, – сказав радник голови ДніпроОДА Віталій Литвин.
Учасники обговорень працювали у групах за напрямками. Власним баченням розвитку економіки та покращення екології поділився директор Агентства з розвитку Дніпра Володимир Панченко.
– Вважаю, що потрібен збалансований підхід у вирішенні цих питань. Щоб покращувати екологію, треба працювати над модернізацією підприємств-забруднювачів, а не закривати їх. Так ми збережемо навколишнє середовище і підвищимо економічні показники, – пояснив він.
Пропозиції учасників будуть зібрані та опрацьовані протягом першого кварталу цього року.

Поделиться: