У Дніпрі «Ніч музеїв» пройде в онлайн-режимі

10 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі «Ніч музеїв» пройде в онлайн-режимі отключены

«Ніч музеїв-2020» – в онлайн-режимі. Цьогоріч на Дніпропетровщині головний музейний захід пройде у новому форматі.  Для «відвідувачів» готують інтерактивні онлайн-екскурсії та майстер-класи, лекції та дискусії.

– Щороку Дніпропетровщина долучається до загальноєвропейської акції «Ніч музеїв». Традиційно у травні, до Міжнародного дня музеїв, мешканці області отримують унікальну можливість зануритися до різних історичних епох та стати безпосередніми учасниками подій. Цьогоріч карантин вніс свої корективи – в усьому світі «Ніч музеїв» відбудеться в онлайн-форматі. Дніпропетровський національний історичний музей – єдиний в Україні та на пострадянському просторі, який долучився до міжнародного флешмобу та проведе «Ніч музеїв» онлайн, – розповіла начальниця обласного управління  культури, національностей та релігій Наталія Першина.

18 травня всі бажаючі зможуть «відвідати» онлайн-екскурсії та майстер-класи, взяти участь у наукових дискусіях та лекціях. Також відбудуться літературні читання від молодих поетів. Програму до «Ночі музеїв» готують Історичний музей, музей «Літературне Придніпров’я», Музейний центр О. П. Блаватської та її родини.

Деталі – у Facebook: https://www.facebook.com/events/582286412638700/?active_tab=about.  Переглянути карту закладів, які проводитимуть «Ніч музеїв» онлайн, можна на сайті: https://livemap.getwemap.com/embed.html?emmid=12548&token=45DMVKFY0FBGF93I788OQ63HQ&wemapHash=#/search@49.0577662,47.7478441,2.00.

Поделиться: