У Дніпрі нагородили переможців чемпіонату України з водного поло серед юніорів

3 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі нагородили переможців чемпіонату України з водного поло серед юніорів отключены

24 листопада у Палаці спорту ДНУ імені О. Гончара відбулися фінальні ігри відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н. і молодше

За результатами останньої гри чемпіонату, у якій взяли участь шість команд, 1-місце посіла команда з Львівської області, ІІ місце – спортсмени з Харківської області та ІІІ – гравці з Одеської області. Дипломи переможців та кубки командам вручив заступник міського голови Дніпра Олександр Шикуленко.
– Місто доклало максимум зусиль, щоб прийняти цей чемпіонат. Сподіваюся гостям-учасникам з інших міст України у нас сподобалося. Боротьба була чесною і справедливою, отож перемогли найспритніші команди. Усім іншим – не засмучуватися і тренуватися для здобуття подальших перемог, – зазначив заступник мера.
Капітан збірної команди з Харківської області Олександр Остапенко розповів, що минулого року їхня команда була чемпіоном, але разом з тим, друге – це теж призове місце.
– Уже п’ять років професійно займаюся водним полом завдяки своїм батькам, які віддали мене у цей вид спорту. Загалом тут головне – характер, тактика кмітливість і злагодженість усією команди, тоді й перемоги будуть. Попереду багато тренувань. Дякуємо Дніпру за теплий прийом, – додав спортсмен.
На чемпіонаті команда Дніпра була представлена вихованцями комунального позашкільного навчального закладу «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з водного поло». У цих змаганнях дніпровці посіли п’яте місце.

Поделиться: