У Дніпрі нагородили найпопулярніших сімейних лікарів

  23.06.2018 10:35   -
Новини

22 червня у Дніпровській міській раді відзначили трьох сімейних лікарів, з якими від початку приписної кампанії укладено найбільшу кількість декларацій на обслуговування.

Це Віктор Коцуба (амбулаторія № 3 Центру первинної медико-санітарної допомоги № 10), з яким підписали максимально можливу кількість декларацій – 2000, Тетяна Земляна (амбулаторія № 2 ЦПМСД № 3) з 1360 укладеними деклараціями та Світлана Ткачова (амбулаторія № 1 ЦПМСД № 8). З пані Світланою наразі підписано 1072 декларації. Лікарі отримали подяки департаменту охорони здоров’я населення мерії.
Заступник міського голови, директор департаменту охорони здоров’я населення Андрій Бабський подякував медичним працівникам за їхню активну участь у національній кампанії з вибору лікаря.
Директор департаменту також закликав містян не зупинятися, активно обирати своїх сімейних лікарів, терапевтів чи педіатрів й укладати з ними декларації. А решті лікарів порадив брати приклад з лідерів.
Зі свого боку нагороджені подякували за відзнаки і наголосили, що їхній успіх – це також заслуга, зокрема, медичних сестер, з якими ведуть прийом, і всіх, хто залучений до інформування містян про приписну кампанію.
Нині у Дніпрі з лікарями укладено понад 160 тис. декларацій.