У Дніпрі на центральному вокзалі вшанували пам’ять Героїв Крут

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі на центральному вокзалі вшанували пам’ять Героїв Крут отключены

29 січня на головному вокзалі Дніпра пройшов патріотичний флешмоб, присвячений 100-річчю бою під Крутами, – про це повідомила прес-служба Придніпровської залізної дороги.

Для городян і гостей обласного центру захід організували і провели 5-й військовий оркестр штабу військ оперативного командування «Схід» і вокально-хореографічний ансамбль «Юність Дніпра».

– Ця акція сьогодні проводиться в Україні в місцях масового перебування людей: на вокзалах, в аеропортах, великих торгових центрах, для того, щоб вшанувати пам’ять героїв Крут і порадувати людей українським мистецтвом, – розповів диригент оркестру капітан Олександр Жарий.

Військові музиканти і учасники ансамблю спільно виконали два номери – оркестрово-хорову композицію «Крути», написану військовим диригентом з Києва Михайлом Рябоконем, і «Сто бійців». Потім пролунали патріотичні пісні у виконанні співаків ансамблю. Хореографічна група підтримала їх запальними танцями, а численні пасажири вокзалу – оплесками. Півгодинний флешмоб викликав у городян позитивні відгуки. На згадку про нього залишаться фотографії, які охоче робили присутні.

 

Поделиться: