У Дніпрі лицеїсти провели урок-хроніку до Дня пам’яті Героїв Крут

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі лицеїсти провели урок-хроніку до Дня пам’яті Героїв Крут отключены

Дніпровські ліцеїсти влаштували для старшокласників міста театралізований урок «Обірвані струни майбутньої нації». Його присвятили Героям Крут.

Захід пройшов у ліцеї митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів. Традиційний урок-хроніку влаштовують у закладі вже шостий рік.

– Герої Крут були студентами, гімназистами, тобто такого ж віку, як і наші сьогоднішні ліцеїсти. Саме тому ця тема для нас актуальна. Для нашого молодого покоління важливо знати, яка була історія. Як Україна йшла до своєї незалежності. Тим паче, у нашому ліцеї ми виховуємо патріотів, майбутніх військових, – зазначив начальник КЗО «Ліцей митно-податкової справи з посиленою військово-фізичною підготовкою при Університеті митної справи та фінансів» Дніпровської міської ради Олександр Марусов.

Щоразу акторський склад вистави оновлюється, аби більше хлопців відчули на собі цю роль. Цього року ввели також і дві нові сюжетні лінії.

– Відтворення тих подій для мене важливо тим, що зараз такі ж події відбуваються у зоні проведення Операції об’єднаних сил. Теж саме – хочуть нас захопити, а ми, добровольці, відбиваємося, – поділився учасник уроку-хроніки Рафаель Абасов.

Поделиться: