У Дніпрі демонтували незаконно встановлені металеві сходи

  06.11.2019 20:16   -
Новини

Шостого листопада у Дніпрі працівники комунального підприємства «Благоустрій міста» разом з представниками Муніципальної варти демонтували незаконно встановлені металеві сходи до нотаріального офіса, який знаходиться на вулиці Богдана Хмельницького, 25.
– Власнику було видано припис про надання документів щодо законності розміщення цієї вхідної групи, а саме металевих сходів. Однак протягом визначеного терміну ніяких паперів до КП «Благоустрій міста» не надійшло. У ході перевірки виявилося, що розміщення сходів є безпідставним, тому виконавчий комітет міської ради ухвалив рішення про їхній примусовий демонтаж. Звичайно, власника про це попередили. Тож сходи демонтували на законних підставах, – розповів юрист КП «Благоустрій міста» Павло Потапчук.
Також він додав, що приписи щодо надання дозвільних документів на вхідні групи надаються всім у місті власникам приміщень з окремим входом. Для законності розміщення сходів і ґанків у власника має бути у наявності принаймні один з таких документів: державний акт про постійне землекористування або договір оренди землі, чи право власності на нерухоме майно.
Нагадаємо, день тому працівники комунального підприємства «Благоустрій міста» разом з представниками Муніципальної варти мали провести демонтаж сходів до приватного ветеринарного кабінету, розташованого за адресою: вулиця Богдана Хмельницького, 29. Однак у ході роботи було виявлено порушення процедури розірвання договору. У зв’язку з чим демонтаж припинили. Пошкоджені сходи комунальники відновили.