У Дніпрі бізнесменів-початківців запрошують на безкоштовний тренінг

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У Дніпрі бізнесменів-початківців запрошують на безкоштовний тренінг отключены

У ДніпроОДА відбудеться тренінг «Інтернатура бізнесу: збудуй свою вдалу справу!». Учасники дізнаються про бізнес-планування, фінансовий менеджмент, маркетингові стратегії та створення бренду. Заняття – безкоштовні, – про це повідомили в департаменті економічного розвитку облдержадміністрації.

– Перед відкриттям бізнесу більшість стримує саме страх невідомості, а не думка про брак компетентності. Але вміння керувати, бути босом та вести справи – це просто навички, що приходять із досвідом. Тому хороший початок більше залежить від впевненості та натхнення, ніж від списку справ. Отримати «поштовх» та втілити мрію про власну справу в життя допоможе тренінг «Інтернатура бізнесу», – зазначили в департаменті.
Учасники тренінгу зможуть продумати свою ідею, написати власний бізнес-план, отримати консультацію від найкращих коучерів. Вони навчать бачити реальну мету та нададуть практичний кейс реалізації ідеї. Учасники дізнаються, що потрібно робити день за днем, аби відкрити власний бізнес «з нуля».
Навчання стартує 28 травня та триватиме три тижні. Заняття – з вівторка по четвер, з 10:00 до 13:00. Місце зустрічі: м. Дніпро, просп. О. Поля, 1.
Тренінг безкоштовний, потрібно тільки зареєструватися за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdD3Gc9d0dcF6jn-R6ZHvEAphZE-1hjm6z6UpkFT08_pCPpdA/viewform?usp=send_form. Кількість місць обмежена.

Поделиться: