У березні 2020-го «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує закрити мартенівський цех

6 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У березні 2020-го «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує закрити мартенівський цех отключены

Вже у березні 2020 року «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує зупинити роботу двохванного сталеплавильного агрегату №6 та закрити мартенівський цех. Це дозволить підприємству скоротити шкідливі викиди в повітря.

– Вже кілька місяців ведемо діалог з основними підприємствами-забруднювачами області. Мета – знизити шкідливі викиди в атмосферу. Є конкретні плани з їхньої екомодернізації.  Приміром, «АрселорМіттал Кривий Ріг» планує вивести з експлуатації ДСПА-6 та повністю закрити мартенівський цех, – повідомили в департаменті екології та природних ресурсів ДніпроОДА.

Від мартенівського виробництва підприємство відмовляється через застарілість та неекологічність такої технології виплавки сталі. Це стало можливим завдяки інвестиційній програмі – будівництву сучасних агрегатів та модернізації існуючих. Після закриття цеху його територію збираються використовувати як склад вогнетривів.

– Повна зупинка мартенівського виробництва має велике значення для нашого комбінату та Кривого Рогу в цілому – ми остаточно прощаємося з цією технологією виплавки сталі, а місто відчує суттєве зниження промислового навантаження, – наголосила директорка департаменту з охорони навколишнього середовища «АрселорМіттал Кривий Ріг» Ліана Максименко.

«АрселорМіттал Кривий Ріг» – одне з найпотужніших гірничо-металургійних підприємств України та найбільший іноземний інвестор в регіоні. Водночас це виробництво – серед найбільших забруднювачів повітря в області. Наразі над виправленням ситуації спільно працюють облдержадміністрація та представники «АрселорМіттал Кривий Ріг».

Поделиться: