У амбулаторії Волоського обладнали стоматологічний кабінет

  17.07.2018 18:48   -
Новини

У амбулаторії Волоського Новоолександрівської ОТГ обладнали стоматологічний кабінет. Він працює тричі на тиждень і за попереднім записом. На покращення якості медичних послуг з місцевого бюджету виділили майже 200 тисяч гривень.

Мешканці переконані, можливість – завдяки реформі децентралізації.
– Децентралізація допомагає створювати сприятливі умови для розвитку сіл, які входять до громади. Бюджет зріс у кілька разів, а органи місцевого самоврядування стали ефективнішими. Ремонтуємо дороги, прокладаємо водоводи, освітлюємо сільські вулиці. До людей стали ближчими якісні послуги – адміністративні, освітні, комунальні, медичні. Майже три роки тому ми скористалися шансом і об’єдналися, – наголосив староста Волоського старостинського округу Новоолександрівської ОТГ Андрій Пінчук.
Одним з успіхів децентралізації мешканці вважають оновлений стоматологічний кабінет у амбулаторії Волоського. Його обладнали новою стоматустановкою, фотополімерною лампою, необхідними інструментами та медикаментами.
Прийом – тричі на тиждень. Зокрема, зуби лікують у понеділок з 8:00 до 14:00, у середу й суботу – з 14:00 до 19:00. Обов’язковий попередній запис до дантиста за тел.: (098) 431-88-72 або (066) 696-39-92.
Двері стоматкабінету відкриті не тільки для мешканців Волоського, а й прилеглих сіл. Крім Вольського, до округу входять села Майорка, Ракшівка й Червоний садок.

Поділитись: