У 2019-му в санаторіях оздоровилися понад 500 АТОвців Дніпропетровщини

8 месяцев ago Зоря2 Комментарии к записи У 2019-му в санаторіях оздоровилися понад 500 АТОвців Дніпропетровщини отключены

Цьогоріч на українських курортах безкоштовно оздоровилися вже більш ніж півтисячі АТОвців області. Санаторне лікування вони пройшли безкоштовно. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення ДніпроОДА.

– Аби отримати безкоштовну путівку, АТОвцям необхідно спочатку взяти у сімейного лікаря медичну довідку. Далі – звернутися до управління соціального захисту за місцем реєстрації. Там допоможуть оформити заявку, а потім – запропонують на вибір декілька оздоровчих закладів у різних куточках України. Все залежатиме від рекомендацій лікаря, – зазначили в департаменті.
Влітку хлопці та дівчата переважно оздоровлялися у санаторіях, розташованих на морському узбережжі. Великий попит і на гірські курорти Карпат. Поправити здоров’я також можна на території області – в Орлівщині та Верхньодніпровському районі.
– В оздоровницях для АТОвців – фізпроцедури, лікувальна фізкультура, грязьові ванни, мінеральні води. Весь курс санаторно-курортного лікування розрахований на 18 днів, – сказали в департаменті.
Заяви на оздоровлення у наступному році приймаються до кінця 2019-го.

Поделиться: