У 2019-му реабілітаційний центр «Солоний лиман» уже прийняв 60 АТОвців

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи У 2019-му реабілітаційний центр «Солоний лиман» уже прийняв 60 АТОвців отключены

Свіже повітря, комфортні умови та надсучасне лікування, – усе це чекає на ветеранів АТО в реабілітаційному центрі, що діє на базі курорту «Солоний лиман». Із початку 2019 року там уже пролікувалися 60 АТОвців, нині триває третій заїзд, – про це повідомила прес-служба ДніпроОДА.

Захисників розмістили в комфортних двомісних палатах. У них – ліжка з ортопедичними матрацами, холодильники, великі телевізори.
Жодного разу з 2014 року на оздоровленні не був АТОвець Анатолій Ліпський. Коли сімейний лікар запропонував йому поїхати до «Солоного лиману» – погодився відразу. Боєць зізнається, настільки сучасних умов у медзакладі побачити не очікував.
– Починаючи від палат і завершуючи медичним персоналом – усе на найвищому рівні. Усюди тепло, годують смачно. Курорт, а не лікарня! – розказує Анатолій Ліпський.
До кожного АТОвця тут індивідуальний підхід. Щоб призначити ефективний курс лікування, медики ретельно вивчають історію хвороби бійців та спілкуються з ними особисто. Реабілітація триває 21 день.
– За цей час пацієнти проходять повний курс медикаментозного та фізіотерапевтичного лікування. Їм призначають грязьові аплікації, мінеральні ванни, магнітну, лазерну чи ударно-хвильову терапію, курс масажу та багато іншого, – говорить завідувач відділенням медичної реабілітації учасників бойових дій Вячеслав Поклонов.
Завжди повно відвідувачів – у новеньких залах лікувальної фізкультури. АТОвці тренуються на бігових та вело- доріжках, виконують вправи на шведських стінках та дошці Євмінова, займаються гімнастикою. Їм допомагають кваліфіковані інструктори.
– Більшість бійців мають проблеми з суглобами, різними відділами хребта, верхніми та нижніми кінцівками. Підбираємо найсучасніші програми тренувань, щоб відновити здоров’я наших захисників», – запевняє завідувачка лікувально-діагностичним відділенням Зінаїда Гужва.
У 2018 році в «Солоному лимані» пролікувалися майже 200 бійців.

Поделиться: