У 2018-му для дітей-сиріт областв придбали 20 квартир

2 года ago Зоря2 Комментарии к записи У 2018-му для дітей-сиріт областв придбали 20 квартир отключены

Торік на Дніпропетровщині для дітей-сиріт придбали та передали у власність 20 квартир. Житло – державним коштом. Обійшлося воно більш ніж у 5 млн грн. Про це повідомили у службі у справах дітей Дніпропетровської ОДА.

– Житло, передусім, для хлопців та дівчат віком від 16 до 23 років. Вони йдуть у доросле життя і повинні мати власні квадратні метри, – зазначили у службі.
Житло придбане у Покрові, Марганці, Дніпрі, Першотравенську, Синельниковому, Нікополі, а також у Верхньодніпровському й Петриківському районах, Покровській, Царичанській, Перещепинській ОТГ. Процедура забезпечення помешканням прозора. Держава виділяє кошти дітям – вони за сприяння місцевої влади купують житло.
Органи місцевого самоврядування мають подати комісії акт обстеження оселі. У ньому зазначити інформацію про технічний стан об’єкта, наявність комунікацій, вартість, придатність для проживання; додати фото, правовстановлюючі документи на житло, технічну документацію, а також довідку з місця проживання осіб, зареєстрованих у квартирі.
Крім того, знадобляться документи, які підтверджують відсутність заборон, арештів, іпотеки. Після отримання житла у власність діти-сироти знімаються з квартирного обліку. Табу на продаж оселі – протягом десяти років.
На квартиру коштом держави може претендувати сирота, яка не має власних квадратних метрів і після досягнення 16-річчя стоїть на квартирному обліку за місцем свого походження.

Поделиться: