Триває прийом заявок від молодих вчених на участь у щорічних обласних конкурсах

1 год ago Зоря2 Комментарии к записи Триває прийом заявок від молодих вчених на участь у щорічних обласних конкурсах отключены

Молоді вчені області ще можуть подати заявки на участь у щорічних конкурсах: «Кращий молодий вчений», «Краща рада молодих вчених», «Молоді вчені – Дніпропетровщині». Їх проводить Дніпропетровська ОДА. Термін подачі заявок подовжили до 23 вересня.

Дніпропетровщина багата на талановитих та завзятих молодих людей. Щороку до конкурсів долучаються більше сотні вчених. Зазвичай приймаємо заявки на участь до 1 вересня, та цьогоріч вирішили подовжити термін до 23-го. Аби науковці мали змогу подати ще більше цікавих проєктів, – зазначили в департаменті освіти і науки ДніпроОДА.
В конкурсах за звання «кращого» змагатимуться науковці віком до 35 років та ради молодих вчених.
На конкурс «Молоді вчені – Дніпропетровщині» учасники подають власні проєкти, покликані покращити життя регіону. Це можуть бути розробки у різних галузях знань: математиці, інформатиці, механіці, фізиці, хімії, екології, медицині.
Конкурс «Кращий молодий вчений» проводять за декількома напрямами – гуманітарний, технічний, економічний, медичний. Переможцями стануть ті, хто має кращі досягнення в науці та викладацькій діяльності.
– Конкурс «Краща рада молодих вчених» покликаний об’єднати зусилля молодої наукової спільноти регіону. Враховуватимуться і співробітництво рад молодих вчених у вирішенні актуальних проблем Дніпропетровщини, і спільні наукові розробки різних вишів, – додали в департаменті.
Переможців визначатимуть експертна рада та конкурсні комісії. До них увійдуть провідні вчені та педагоги вишів, науковці підприємств регіону, представники місцевої влади.
Подати заявку на участь у конкурсах та необхідні документи (http://rmv.dp.ua/wp-content/uploads/2019/08/Polozhennya-Konkursi.pdf) слід до 23 вересня 2019 року. На адресу: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, буд. 70, к. 301 та 318, Експертна рада департаменту освіти і науки Дніпропетровської ОДА.
Подробиці – за телефоном: (056) 770 82 42.

Поделиться: