Триває прийом заявок на конкурс бізнес-планів серед студентів

  02.04.2019 12:24   -
Новини

Маєте круту ідею та хочете розвинути власний бізнес? Шукаєте інвесторів? Тоді подавайте заявку на конкурс «Кращий бізнес-план», який проводиться для студентів Дніпропетровщини.

Взяти участь у конкурсі можуть студенти денної форми навчання, слухачі магістратури та заочники.
Заявки з описом бізнес-проектів треба надсилати на електронну адресу: iic.dp.ua@gmail.com. У них слід детально описати ідею: як її реалізувати, які кадри залучити, скільки коштів інвестувати, де продавати товар чи надавати послугу.
Тематика бізнес-планів – будь-яка галузь економіки. У пріоритеті – агропромисловий та промисловий комплекси, альтернативна енергетика, ІТ-індустрія.
– Отримуємо заявки від студентів регіону. Є ідеї щодо розвитку енергоефективних технологій, переробки сміття, арт-терапії, виробництва іграшок, – уточнив керівник проекту, директор Інвестиційно-інноваційного центру при ДніпроОДА Олександр Коломійцев.
Заявки оцінюватиме незалежна експертна комісія, у складі якої – потенційні інвестори, підприємці, представники вишів. Переможців оголосять у травні. Кращі з кращих зможуть постажуватися в провідних компаніях України.
Прийом робіт – до 30 квітня 2019 року. Детальніше про конкурс та вимоги до бізнес-плану – за посиланням: https://iic.in.ua/ne-zvolikaj-pyshy-biznes-plan-ta-peremagaj/.