Театр «Віримо» шукає таланти: через війну бракує акторів

  11.10.2023 16:04   -
Новини

«Віримо» шукає таланти. У театрі брак акторів, а театральний сезон розпочато. Чому не вистачає лицедіїв та кого запрошують на кастинг?

Дмитро Тухаєв та Станіслав Мустаєв — актори-початківці. Раніше у театрі «Віримо» були лише за глядачів, але ось уже 2 тижні, як репетирують на сцені. Коли дізнались, що в театрі бракує лицедіїв, вирішили ризикнути і пішли на кастинг.

Дмитро Тухаєв та Станіслав Мустаєв, актори театру «Віримо»: «Треба це долати, треба пробиватися, йти просто трайп-трайп. Життя одне, боятися не можна. Тільки вперед».

Брак кадрів у театрі — через війну, каже художній керівник. Двоє працівників пішли воювати, ще одне подружжя з хворим малям евакуювалось.

Володимир Петренко, директор, художній керівник театру «Віримо»: «Ми інколи оголошуємо конкурси, приймаємо до себе нових людей. Але все одно — це якась така каша, яка тут вариться вже 30 років. І ми шукаємо, як і кожен театр шукає людей, які будуть однієї групи крові, як то кажуть».

Наразі театру «Віримо» не вистачає актора та звукорежисера. Резюме та пакет документів можна подати до 18 жовтня.

Юлія Лисенко, головна спеціалістка управління культури ДМР: «Ми запрошуємо всіх до наших театрів. Готуються як прем’єри, так і відкриваються вистави, які вже полюбилися нашим глядачам».

Конкурс проводитиметься у два етапи. Його умови можна дізнатись на офіційних сторінках театру у соцмережах. Найголовнішим випробуванням стане творче прослуховування. На ньому і вирішиться доля претендентів. Художній керівник Володимир Петренко каже, саме після гри на сцені обере свого актора.

За матеріалами ДніпроTV.

Поділитись:

Попередня стаття: