Сили, які цілеспрямовано працювали на знищення самоідентифікації українців сотні років, нікуди не поділися – пропозиціонер з Кропивницького Андрій Трубачев

  25.11.2021 13:00   -
Новини

Для формуввання самоідентифікації українців потрібен час, переконаний пропозиціонер. Що краще безпековий сегмент держави робитиме свою роботу, нейтралізуючи ворожі впливи, які цьому заважають, то коротшим він буде. Так він прокоментував тему дискусії “Тест на самоідентифікацію. Українець – це…” в голосовому чаті Телеграм-каналу ПРОпозиціонери Клубу.

Російська та проросійська пропаганда працює на всіх рівнях. Наративи заперечення самого існування української нації та мови, ототожнення національно-визвольного руху із нацистськими злочинцями, викривлене пропагандистами трактування історичних та сучасних подій щодня транслюються російськими телеканалами, які досі доступні в Україні. У нових медіа працюють фінансовані з РФ проєкти на кшталт Шарія, армії ботів щодня відпрацьовують ці теми на інформаційних ресурсах та в спільнотах соцмереж як у загальнонаціональному, так і в регіональному сегменті. Ті ж наративи ретранслюють українські за паспортом політики з ОПЗЖ та решти подібних проєктів. А мільйони православних вірян в Україні досі обробляють деякі «пастирі» з філіалу російської церкви, прямо пов’язаної з державою-агресором та її спецслужбами, вважає Андрій Трубачев.

“Національна самоідентифікація певної критичної маси населення навряд чи може сформуватися протягом трьох десятків років. Та й сили, що цілеспрямовано працювали на розмиття й фактичне знищення цієї самоідентифікації протягом навіть не 70 радянських, а сотень років до того, нікуди не поділися. І те, що за цих умов у суспільстві взагалі відбувається помітний дрифт у бік усвідомлення себе, як нації – вже чимале досягнення. І немає нічого дивного в тому, що поштовх цим зрушенням, на жаль, можуть дати лише соціальні потрясіння, трагічні події. Як ті, що відбувалися в Києві під час Революції Гідності, в Криму та нині тривають на сході України” – додав журналіст-пропозиціонер.

Маєте пропозиції?

Зустрічаємось кожного вівторка та четверга о 19.00 в голосовому чаті нашого Телеграм-каналу: https://t.me/propositioner

Приєднуйтеся до нашого телеграм-каналу, щоб бути в курсі найважливіших новин: t.me/proposicia

Поділитись: