Незаконні забудови і стратегія розвитку: пройшла чергова сесія міськради Дніпра

  25.11.2021 14:00   -
Новини

Дванадцята чергова сесія Дніпровської міськради. Нові стратегії розвитку, розчищення набережної від незаконних самобудів та плани на санкціоноване будівництво. 

Вдванадцяте проходить чергове засідання депутатів восьмого скликання. На сесії нагородили освітян відзнаками почесних містян, потім швидко пройшлись порядком денним, проголосувавши за всі питання блоками.
Серед найцікавішого: біля корпусу хіміко-технологічного університету на Перемозі з’явиться новий сквер, але будуватимуть його не міським коштом. Благоустрій оплатить забудовник нової будівлі поруч.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: “Если люди хотят зарабатывать деньги, строить высотки, то они должны вкладывать в город. Мы договорились, что сквер этот будет для всех”.

Також міськрада прийняла стратегію розвитку міста до 2030 року. Вона повністю прогнозує оптимістичний, реалістичний та песимістичний розвиток Дніпра за всіма сферами життєдіяльності.

Борис Філатов, міський голова Дніпра: “Это стратегический план, который разрабатывался серьезными учреждениями”.

Щодо прибережної зони, говорили керуючі профільними структурами міськради – Андрій Пильченко, директор департаменту торгівлі та реклами та Руслан Мороз, начальник інспекції з питань благоустрою.

Олександр Санжара, секретар міської ради Дніпра: “Про перевірку набережної нашими службами було надано відповідні розпорядження нашим виконавчим органам. Хочемо розпочати традицію, щоб відповідні органи звітували про те, що зроблено”.

Нагадаємо, нещодавно у ході таких перевірок виявили незаконний шиномонтаж, який комунальники демонтували. Паралельно триває судовий процес щодо незаконної будівлі на Перемозі, яка стоїть просто на початку місцевої пішохідної зони – коси. А поки одні депутати голосували та вирішували важливі питання, інші, мабуть, просто були не в настрої працювати. Так, «Громадська сила» знову осторонь від роботи, яка впливає на життя їх виборців.

Поділитись: